W dniu 24.02.2024 odbędą się w Gdyni zawody dla następujących zawodników z naszego klubu z roczników od 2016 do 2012 włącznie.

Startować mogą tu judocy, którzy uczestniczyli już w rywalizacji przynajmniej na turnieju pierwszego kroku lub za zgodą trenera prowadzącego, jeśli nie brali w nich udziału.

Zgłoszenia do 20.02.2024 do godz. 21.00 ze względu na limity w danych kategoriach.

Komunikat: komunikat_Mistrz._Gdyni w Judo_2024-1

Transport we własnym zakresie.

Koszta [opłata pojawi się na sportbm]:

  1. startowe – 70 zł

UWAGA – INNY TRYB ZGŁOSZEŃ – wykorzystujemy w pełni maszynę sportbm powoli – zawodnicy otrzymają powołanie na turniej, które będzie widoczne w POWIADOMIENIACH w sportbm. Należy wcisnąć odpowiedz, a następnie potwierdzić lub odrzucić powołanie. W przypadku braku odpowiedzi powołanie na zawody jest traktowane jako odrzucone.

Proszę o wysyłanie wszystkich informacji w jednej wiadomości, a nie w kilku!

Obowiązują tu zasady dotyczące korzystania z telefonów:

  • telefon lub smartwatch musi być obligatoryjnie wyłączony i schowany w plecaku lub torbie od momentu wejścia do środka transportu, a w przypadku zawodów regionalnych – na salę zawodów, do chwili jej opuszczenia po zakończonych [włącznie z ewentualną dekoracją] zawodach. Dotyczy to również sytuacji, w której rodzic towarzyszy zawodnikowi na turnieju. W przypadku wyjazdu klubowego zawodnicy mają zakaz korzystania z w/w urządzeń w drodze na zawody – polecamy zabrać książki, mp3-ki, komiksy etc.
  • w przypadku wyjazdu klubowego trener decyduje czy zawodnicy będą mogli korzystać z telefonów w drodze powrotnej.

Złamanie zasad będzie oznaczało:

  1. wycofanie z rywalizacji nawet w trakcie jej trwania (zawodnik nie zostanie dopuszczony do kolejnych walk mimo takiej możliwości)
  2. zakaz wyjazdów na kolejne turnieje niezależnie od poziomu sportowego i wyników