Zapraszamy na zawody do Gdańska, które odbędą się w dniach od 08 do 09.10.2022. Zawody 08.10, camp z Tomaszem Kowalskim 09.10.

Należy pamiętać, że oficjalna waga zawodów odbywa się w piątek 07.09 od 19.00 do 20.00 – dokładne info w komunikacie poniżej.

Są to zawody dla zawodników z roczników 2008 – 2014. Startować mogą tu judocy, którzy uczestniczyli już w rywalizacji przynajmniej na turnieju pierwszego kroku.

Transport we własnym zakresie: można dowieźć zawodników, zostawić ich pod naszą opieką i odebrać po turnieju.

Zgłoszenia w aplikacji sportbm w sekcji zgłoszenia pt. XXXI Turniej Judo im. Antoniego Reitera [Gdańsk, 08-09.10.2022]. Zgłoszenie przesyłamy najpóźniej do 05.10.2022 do godz. 21.00. Po tym terminie zgłoszenia nie zostaną przyjęte.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko zawodnika, datę urodzenia, dokładną wagę, udział w campie [tak lub nie]  – brak jakichkolwiek danych z powyżej wymaganych oznacza automatyczne odrzucenia zgłoszenia.

Proszę o wysyłanie wszystkich informacji w jednej wiadomości, a nie w kilku.

Komunikat: IJL_2022_Gdańsk_PL_Turniej_A.Reiter

Obowiązują tu zasady dotyczące korzystania z telefonów:

  • telefon lub smartwatch musi być obligatoryjnie wyłączony i schowany w plecaku lub torbie od momentu wejścia na salę zawodów, do chwili jej opuszczenia po zakończonych [włącznie z ewentualną dekoracją] zawodach. Dotyczy to również sytuacji, w której rodzic towarzyszy zawodnikowi na turnieju.
  • w przypadku wyjazdu klubowego trener decyduje czy zawodnicy będą mogli korzystać z telefonów w drodze powrotnej.

Złamanie zasad będzie oznaczało:

  1. wycofanie z rywalizacji nawet w trakcie jej trwania (zawodnik nie zostanie dopuszczony do kolejnych walk mimo takiej możliwości)
  2. zakaz wyjazdów na kolejne turnieje niezależnie od poziomu sportowego i wyników