INFORMACJE O EGZAMINACH

W dniu 16.06 odbędą się egzaminy na wyższe stopnie KYU dla osób, które nie zdawały z różnych przyczyn w styczniu lub zdawały rok wcześniej.

Osoby zapisane na egzamin są automatycznie dopisane do udziału w pikniku, o którym informacja jest poniżej. Proszę nie zapisywać ich w sportbm na to wydarzenie!

Plan egzaminów:

 1. zdający na pas biały i biało-żółty: godz. 08.00
 2. zdający na stopnie wyższe: godz. 09.30

Wymogi na poszczególne stopnie uczniowskie znajdują się w poniższym linku: STOPNIE KYU – interesują nas wymagania zamieszczone bezpośrednio na naszej stronie: http://judo-gdansk.pl/regulamin-pz-judo-uzyskiwania-stopni-kyu/ . Proszę pamiętać, że przy zdawaniu na stopnie bardziej zaawansowane należy przypomnieć sobie również wiedzę z poprzednich egzaminów.

Koszt egzaminu: 40 zł płatne w sportbm – jest to jedynie koszt wpisania pasa do rejestru stopniu KYU w PZJudo. W przypadku zamówienia pasa: 80 zł. Oczywiście zawodnicy zdający na 6KYU, czyli pas biały, pasa nie zamawiają :D. Płatności pojawią się po zdanym egzaminie w aplikacji.

Zapisy na egzaminy do czwartku 13.06.2024 do godz. 20.00 poprzez formularz w poniższym link:

ZAPISY EGZAMINY NA WYŻSZE STOPNIE KYU [16.06.2024] – KLIKNIJ

INFORMACJE O PIKNIKU

Od godz. 9.00 do godz. 14.00 odbywać będzie się piknik klubowy – udział w nim jest bezpłatny i zapraszamy na niego wszystkich zawodników naszego klubu wraz z Rodzicami. Impreza ta odbędzie się w Pępowie pod następujacym adresem: Dmuchowisko, Tadeusza Rejtana 30, Pępowo – kliknij 

Osoby niezdające na wyższe stopnie KYU zobowiązane są do oddzielnych zapisów w aplikacji sportbm – tylko osoby zarejestrowane będą wpuszczone na teren naszych działań. Liczba miejsc jest ograniczona w związku z tym obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń. Termin zgłoszeń to 13.06.2024 godz. 20.00 – po nim nie będą one uwzględniane.

Zapisy w aplikacji sportbm: kafelek zapisy -> kalendarz i wybór daty 16.06.2026 -> wejście w wydarzenie „PIKNIK KLUBOWY 16.06.2024″ -> zapisz się .

Jakie plany na piknik?

Ależ takie:

 • dmuchańce
 • hamaki
 • bezpieczna strzelnica
 • ognisko z kiełbaskami
 • plac rozrywki dla najmłodszych

W międzyczasie trenerzy chcieliby porozmawiać z Rodzicami na kilka tematów m.in.:

 • rozwoju zawodnika w naszym klubie: treningach, startach w zawodach, procesie szkolenia
 • roli rodzica w procesie szkolenia dzieci i młodzieży w judo
 • budowaniu wsparcia zawodnika trenującego zarówno rekreacyjnie jak i wyczynowo na zasadzie budowania trójkąta dziecko-rodzic-trener
 • etykiecie zachowania na zawodach: zarówno po stronie zawodników jak i rodziców
 • zapewnieniu aktywnego wypoczynku dla zawodników w postaci obozów i półkolonii.