W tym roku szkolnym ilość treningów zmienia się dość mocno. Poniższy plan, w szczególności dotyczący grup świetlicowych w danych filiach, może ulec jeszcze zmianom ze względu na konieczność dopasowania się do planu lekcyjnego.

Treningi we wszystkich filiach rozpoczynamy we wtorek 4 września!

Prosimy zatem o uważną lekturę tego wpisu!

Informacje dla rodziców dzieci, które chcą rozpocząć przygodę z judo w naszym klubie odnajdą Państwo pod poniższymi linkami:

Zacznijmy najpierw od opisu grup:

  • BALOO: świetlicowe grupy naborowe o charakterze ogólnorozwojowym z elementami judo
  • YOGI: identycznie jak BALOO a różnica polega jedynie na innej godzinie treningów
  • BARIBALE: grupa świetlicowa w SP33 w Osowie

W przypadku SP 81 jedna grupa będzie miała zajęcia rano, kiedy dzieci pozostają w świetlicy przed lekcjami, natomiast druga po południu, kiedy to dzieci czekają w świetlicy na odbiór już po swoich lekcjach.

Powyższe dwie grupy są skierowane do początkujących adeptów judo.

  • GUMISIE: grupy naborowe judo dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat
  • MISIE: grupy naborowe judo dla dzieci powyżej 6 roku życia

W Osowie grupa Gumisie będzie miała zajęcia przy ul. Wodnika, natomiast Misie w SP 81. W przypadku rodzeństw nie będzie możliwości uczęszczania razem na zajęcia do jednej grupy, gdy np. jedno z dzieci ma lat 4 a drugie 7.

  • KOALE: grupa dla dzieci młodszych kontynuujących treningi
  • PANDY: grupa kontynuująca treningi dla dzieci starszych
  • NIEDŹWIEDZIE: grupa zawodnicza dla dzieci do lat 11
  • GRIZZLY: grupa zawodnicza dla dzieci od lat 11
  • URSUSY: grupa dla dorosłych – zarówno weteranów judo jak i dla początkujących

W powyższych grupach kontynuujących treningi pojawią się jeszcze drobne przeniesienia poszczególnych zawodników do grup wyższych – o tym będą już informować Państwa na bieżąco trenerzy.

Na naszych klubowych matach pojawią się też nowi trenerzy – wychowankowie naszego macierzystego klubu AZS AWFiS Gdańsk: Katarzyna Furmanek, Aleksandra Jabłońska, Marika Szymczyk i Michał Jabłoński. Obecnie poszukujemy też jeszcze jednego trenera do przejęcia paru treningów, ale kto to będzie, tego nie wiemy ;).

Rezygnujemy kompletnie z treningów sobotnich dla Misiów i Gumisiów oraz Pand na rzecz treningów rodzinnych, czyli przeznaczonych dla rodziców z dzieckiem. Koszt takich treningów będzie identyczny ze składką członkowską na nadchodzący rok szkolny, czyli 100 zł miesięcznie.

W naszej ofercie pojawią się od połowy września treningi dla dorosłych z zakresu crossfitu, biegania oraz ogólne na siłowni, które będą rozpoczynały się już od godziny 6 rano. Ustalamy jeszcze obecnie kilka szczegółów co do pomieszczeń i dopiero wtedy będziemy mogli podać Państwu dokładne informacje co i jak i kiedy.

Staramy się również rozpocząć przygodę z MMA i tutaj czekamy jeszcze również na trenera, który będzie chętny do prowadzenia zajęć w tej dziedzinie sportów walki.