Zgodnie z zapowiedziami podjęliśmy stałą współpracę z Akademią Leszka Blanika.

Budujemy zatem STAŁĄ [nie jak wcześniej losową] grupę, która będzie miała treningi w soboty w godz. 16:00 – 17:30 – tu cudem udało nam się na Państwa prośby przełożyć treningi z rana na popołudnie.

Zgłoszenie na treningi : sekcja zgłoszenia -> TRENNINGI GIMNASTYCZNE NA HALI LESZKA BLANIKA – UMOWA DO KOŃCA STYCZNIA 2022

Pierwsze zajęcia: sobota, 09.10.2021, godz. 16:00.

Ilość miejsc: 22

Grupa docelowa: dla zawodników judo od 7 roku życia [proszę to uwzględnić w zapisach]

Obowiązujący strój pod rygorem niedopuszczenia do zajęć: biały t-shirt, czarne szorty bez zamków, białe skarpetki [zawsze zmienione na trening i przeznaczone jedynie na zajęcia z gimnastyki]. Skarpetki muszą być czyste, a różnie bywało z tym w zeszłym roku…

Liczba trenerów: 2 przy grupie powyżej 12 osób. Przy 12 osobach będzie 1 trener.

Koszt 1 treningu niezależnie od frekwencji: 40 zł – podaję cenę jednostkową za 1,5h trening informacyjnie – czasem bywa, że trening się nie odbędzie po stronie organizatora – np. w grudniu ze względu na Święta. Jest to bardzo dobra stawka przy 90 minutach treningu – normalnie byłoby to 65 zł.
W przypadku uczestniczenia danego zawodnika w zawodach judo i niemożności, w związku z tym, udziału w treningu gimnastycznym, koszt takich zajęć pokrywa klub.

Sposób płatności: z dołu raz w miesiącu przez platformę sportbm.

Zgłoszenie chęci uczestniczenia w tych zajęciach jest równoznaczne z nawiązaniem umowy z UKS Grizzly Gdańsk powiązanej z obowiązkiem dokonywania opłaty za dodatkowe treningi gimnastyczne odbywające się na Hali Leszka Blanika. Umowa ta wygasa automatycznie w dniu 31.01.2022.
Rezygnacja w okresie od zgłoszenia do 31.01.2022 jest możliwa tylko w szczególnych przypadkach, które zarząd klubu będzie rozważać indywidualnie na pisemną prośbę zainteresowanego przesłaną drogą mailową na adres klubowy.

Po 31.01.2022 pojawi się opcja zapisów zawodników do 30.06.2022.

Myślę, że to bardzo dobra opcja.

Trener Tomek Chróścielewski