Po dłuższej analizie kosztów wyjazdu na zawody do Opola oraz przerwie majowej w treningach, która dla wielu oznacza całkowity brak treningu, postanowiliśmy pojechać na zawody na Pomorzu zamiast do Opola, a do tego na znany nam i bardzo przez nas lubiany turniej w Jezierzycach, gdzie powalczyć będą mogli i młodzicy i dzieci z roczników od 2009 do 2015.

Startować mogą tu judocy, którzy uczestniczyli już w rywalizacji przynajmniej na turnieju pierwszego kroku lub za zgodą trenera prowadzącego, jeśli nie brali w nich udziału.

Zawody odbędą się w sobotę 13 maja.

Zgłoszenia do wtorku 09.05 do godz. 21.00

Komunikat: KOMUMIKAT (2)

Transport wyłącznie klubowy.

Koszta [opłata pojawi się na sportbm] 1. startowe – 70 zł, 2. transport klubowy: 70 zł – łącznie 140 zł

Zgłoszenia w aplikacji sportbm w sekcji zgłoszenia pt. „XXIII Majowy Turniej JUDO Dzieci i Młodzików [13.05.2023]” – należy podać: imię i nazwisko zawodnika, rocznik, dokładną wagę.

Brak jakichkolwiek danych z powyżej wymaganych oznacza automatyczne odrzucenia zgłoszenia.

Proszę o wysyłanie wszystkich informacji w jednej wiadomości, a nie w kilku!

Obowiązują tu zasady dotyczące korzystania z telefonów:

  • telefon lub smartwatch musi być obligatoryjnie wyłączony i schowany w plecaku lub torbie od momentu wejścia do środka transportu, a w przypadku zawodów regionalnych – na salę zawodów, do chwili jej opuszczenia po zakończonych [włącznie z ewentualną dekoracją] zawodach. Dotyczy to również sytuacji, w której rodzic towarzyszy zawodnikowi na turnieju. W przypadku wyjazdu klubowego zawodnicy mają zakaz korzystania z w/w urządzeń w drodze na zawody – polecamy zabrać książki, mp3-ki, komiksy etc.
  • w przypadku wyjazdu klubowego trener decyduje czy zawodnicy będą mogli korzystać z telefonów w drodze powrotnej.

Złamanie zasad będzie oznaczało:

  1. wycofanie z rywalizacji nawet w trakcie jej trwania (zawodnik nie zostanie dopuszczony do kolejnych walk mimo takiej możliwości)
  2. zakaz wyjazdów na kolejne turnieje niezależnie od poziomu sportowego i wyników