W dniu 11.11.2022 odbędą się kolejne zawody z cyklu International Judo League – tym razem udajemy się do Poznania.

Zgłoszenia jedynie do piątku 04.11.2022 do godz. 21.00!

Są to zawody dla zawodników z roczników 2014 do 2006.

Komunikat: komunikat-XIVmemoriał Jigoro Kano 11.11.2022

Startować mogą tu judocy, którzy uczestniczyli już w rywalizacji przynajmniej na turnieju pierwszego kroku lub za zgodą trenera prowadzącego, jeśli nie brali w nich udziału.

Transport klubowy lub we własnym zakresie: ilość miejsc klubowych – 10. Będziemy wyjeżdżać w piątek 11.11 o godz. 5.00. Powrót w godzinach wieczornych.

Koszta: 1. startowe – 60 zł, 2. transport – 90 zł = 150 zł.

Zgłoszenia w aplikacji sportbm w sekcji zgłoszenia pt. ZGŁOSZENIE NA: XIV MEMORIAŁ JIGORO KANO W JUDO [11.11.2022] – należy podać: imię i nazwisko zawodnika, rocznik, dokładną wagę oraz rodzaj transportu – własny lub klubowy.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko zawodnika, datę urodzenia, dokładną wagę – brak jakichkolwiek danych z powyżej wymaganych oznacza automatyczne odrzucenia zgłoszenia.

Proszę o wysyłanie wszystkich informacji w jednej wiadomości, a nie w kilku!

Obowiązują tu zasady dotyczące korzystania z telefonów:

  • telefon lub smartwatch musi być obligatoryjnie wyłączony i schowany w plecaku lub torbie od momentu wejścia na salę zawodów, do chwili jej opuszczenia po zakończonych [włącznie z ewentualną dekoracją] zawodach. Dotyczy to również sytuacji, w której rodzic towarzyszy zawodnikowi na turnieju. W przypadku wyjazdu klubowego zawodnicy mają zakaz korzystania z w/w urządzeń w drodze na zawody – polecamy zabrać książki, mp3-ki, komiksy etc.
  • w przypadku wyjazdu klubowego trener decyduje czy zawodnicy będą mogli korzystać z telefonów w drodze powrotnej.

Złamanie zasad będzie oznaczało:

  1. wycofanie z rywalizacji nawet w trakcie jej trwania (zawodnik nie zostanie dopuszczony do kolejnych walk mimo takiej możliwości)
  2. zakaz wyjazdów na kolejne turnieje niezależnie od poziomu sportowego i wyników