W XXIV Turnieju im. Antoniego Reitera nasz klub reprezentowało 5 [na 19 powołanych do startu…] zawodników w obu grupach wiekowych. Najbardziej bitny okazał się Sebastian Zbytniewski, który w kategorii wagowej do 43 kg zajął drugie miejsce po naprawdę udanych walkach. Finał przegrał na wskazania, co też jest ważnym sygnałem, ponieważ walczył z sercem do samego końca.

Miejsce czwarte w wadze do 34 kg zajęła Marysia Stola, która napotkała na swej drodze naprawdę bardzo doświadczone zawodniczki. Pierwszą walkę udało jej się bez problemów wygrać, ale kolejnym dwóm przeciwniczkom już uległa. Jednak był to bardzo udany start Marysi a jej postawa godna pochwały w całej okazałości!

Na bardzo trudne losowanie trafił Adrian Sałata zajmując końcowo miejsce siódme w wadze do 33 kg wygrywając jedną walkę a przegrywając dwie z późniejszymi finalistami. Tu naprawdę łatwo nie było.

Grupę wiekową młodzików reprezentowali Michał Jaremczuk w wadze do 52 kg oraz Kacper Sałata w wadze do 60 kg. Pierwszy z nich stoczył dwie walki wygrywając jedną z nich przez trzymanie i zajmując drugie miejsce a drugi napotkał na dość mocny opór ze strony przeciwników i niestety nie udało mu się wygrać żadnej z walk jednak stoczone oby były w naprawdę rozsądnym stylu a zabrakło po prostu doświadczenia.

Trenerzy chcieli podziękować Rodzicom za przybycie oraz dowiezienie pociech a zawodnikom za to, że podejmują rękawice i z chęcią podchodzą do walki starając się dać z siebie wszystko!

Zdjęcia z zawodów można obejrzeć pod poniższym linkiem:

XXIV TURNIEJ JUDO IM. ANTONIEGO REITERA [25.10.2014]