Poniżej odnajdziecie Państwo plan treningów na rok 2017/2018 w poszczególnych grupach z podziałem na filie – jest to plan wstępny i niektóre godziny lub dni mogą ulec, niestety, zmianie – jak Państwo wiecie jesteśmy zależni od godzin funkcjonowania szkół. Trzymamy kciuki oby udało się tak jak na poniższym planie!

Poniżej odnajdziecie Państwo również nowe przydziały do grupproszę dokładnie prześledzić listy oraz godziny treningów. W razie gdybyśmy kogoś pominęli – proszę o telefon do trenera Tomka.

Pojawi się nowa nazwa grupy „KOALE”, które zastępuje zeszłoroczne „MISIE STARSZE”.

Zatem wygląda to tak:

MISIE – grupa naborowa młodsza

KOALE – grupa naborowa starsza plus zawodnicy kontynuujący z zeszłego roku

PANDY – grupa FUNNY JUDO

NIEDŹWIADKI – grupa zawodników do lat 10

GRIZZLY – grupa zawodnicza powyżej 10 roku życia

URSUSY – grupa dla początkujących dorosłych oraz dla VETERANów

SKŁADKA CZŁONKOWSKA NIE ULEGA ZMIANIE I WYNOSI W TYM ROKU 100 zł MIESIĘCZNIE!

OSOWA:

Na tę chwilę sprawy naszej niezależnej sali w SP81 nie są domknięte i mamy nadzieję, że uda nam się je zakończyć pod koniec września lub najpóźniej w połowie października – walczymy jednak dalej dzielnie z całą papierologią i nie poddajemy się – robimy wszystko co w naszej mocy, ale pewnych spraw nie byliśmy i nie jesteśmy w stanie przeskoczyć, a to niestety po prostu trwa mimo naszych i szczerych chęci i mnóstwa pracy… Trzeba się na razie uzbroić w cierpliwość… Z chwilą zakończenia prac w SP81 przeniesione zostaną tam z całą pewnością grupy Pand, Niedźwiadków, Grizzly oraz Ursusów, jak również treningi sobotnie. Zobaczymy co stanie się grupą Koali.

Rezygnujemy też ze środowego stałego randori dla łączonych grup Niedźwiadków i Grizzly – cieszyło się słabą frekwencją i w związku z tym randori będzie odbywało się rotacyjnie – raz w poniedziałki u trenerki Moniki, a raz w piątki u trenera Filipa zamiast treningów technicznych. Więcej walk pojawi się też we wtorki i czwartki u trenera Filipa i Tomka. Zawodnicy z grup wiekowych młodzik/czka, junior/ka młodszy i junior i tak mają już obowiązek uczęszczania na randori na AWFiS w godz. od 17:30 do 19:00. Raz na miesiąc w środy będziemy też organizować wyjazdowe treningi do zaprzyjaźnionych klubów, jak to mamy w zwyczaju robić już od kilku lat.

PRZYMORZE:

Prócz dodatkowego treningu w środy – randori, brak tu będzie jakichś większych zmian prócz przeniesienia do grupy wyżej.

ZASPA:

Zgodnie z zapowiedziami: postaramy się utworzyć nową grupę w przypadku większego zainteresowania, a jeśli nie, to pozostajemy na obecnych zasadach, ale trening wydłużymy do 60 minut. Zapraszamy też zawodników na środowe randori na Przymorze w godzinach od 16:00 do 17:00.

LISTY GRUP

1. OSOWA

2. PRZYMORZE: