Zapraszamy na turniej XIII Grizzly Judo Cup, który jest skierowany do zawodników z roczników 2012 – 2018 nigdy nie biorących jeszcze udziału w turniejach zewnętrznych.

Zawodników powoływać będą trenerzy poszczególnych grup  wiekowych – w razie pytań prosimy o kontakt z nimi.

Komunikat: XIII GRIZZLY JUDO CUP 2024 v2

Zgoda rodziców: zgoda rodzicow Grizzly 2024

Zapisy dla osób spoza UKS Grizzly Gdańsk do środy 13.03.2024 do godz. 22.00 – zapisów dokonują wyłącznie trenerzy klubowi: turniejejudo.pl

Zapisy dla zawodników UKS Grizzly Gdańsk do wtorku 12.03.2024 do godz. 22.00 – po tym terminie zgłoszenia nie będą fizycznie możliwe:

  1. aplikacja mobilna sportbm -> klikamy na dole „więcej” -> kafelek zapisy -> z kalendarza u góry wybieramy datę 16.03 i wchodzimy w wydarzenie XIII GRIZZLY JUDO CUP -> wciskamy ZAPISZ SIĘ na dole
  2. sportbm na komputerze -> klikamy KALENDARZ -> z zakładek, które nam się otworzyły wybieramy ZAPISY -> wybieramy datę 16.03.2024 i pod spodem wyświetli nam się wydarzenie XIII GRIZZLY JUDO CUP -> klikamy ZOBACZ SZCZEGÓŁY -> klikamy ZAPISZ SIĘ

W obu przypadkach w sekcji płatności pojawi nam się płatność za turniej w wysokości 70 zł, którą należy opłacić najpóźniej do czwartku 14.03.2024 do godz. 22.00. Po tym termine wysokość opłaty będzie wynosiła 100 zł. Zgłoszenia na zawody są zobowiązujące do dokonania płatności, w związku z tym wypisanie się z wydarzenia lub brak obecności na samych zawodach nie będzie zwalniał zawodnika z opłaty.

 

Obowiązują tu zasady dotyczące korzystania z telefonów:

  • telefon lub smartwatch musi być obligatoryjnie wyłączony i schowany w plecaku lub torbie od momentu wejścia do środka transportu, a w przypadku zawodów regionalnych – na salę zawodów, do chwili jej opuszczenia po zakończonych [włącznie z ewentualną dekoracją] zawodach. Dotyczy to również sytuacji, w której rodzic towarzyszy zawodnikowi na turnieju. W przypadku wyjazdu klubowego zawodnicy mają zakaz korzystania z w/w urządzeń w drodze na zawody – polecamy zabrać książki, mp3-ki, komiksy etc.
  • w przypadku wyjazdu klubowego trener decyduje czy zawodnicy będą mogli korzystać z telefonów w drodze powrotnej.

Złamanie zasad będzie oznaczało:

  1. wycofanie z rywalizacji nawet w trakcie jej trwania (zawodnik nie zostanie dopuszczony do kolejnych walk mimo takiej możliwości)
  2. zakaz wyjazdów na kolejne turnieje niezależnie od poziomu sportowego i wyników