W dniach od 30.09 do 01.10 odbędzie się bardzo mocny i bardzo dobrze zorganizowany turniej serii International Judo League „32. Turniej Judo im. Antoniego Reitera” w Gdańsku.

Jest to turniej dla zawodników z roczników od 2015 do 2007.

Startować mogą tu judocy, którzy uczestniczyli już w rywalizacji przynajmniej na turnieju pierwszego kroku lub za zgodą trenera prowadzącego, jeśli nie brali w nich udziału.

Zgłoszenia do soboty 23.09.2023 do godz. 21.00 ze względu na limity w danych kategoriach.

Komunikat: REITER2023_3_pl

Transport własny.

Koszta [opłata pojawi się na sportbm]: startowe – 80 zł,

Zgłoszenia w aplikacji sportbm w sekcji zgłoszenia pt. „32. Turniej Judo im. Antoniego Reitera Gdańsk” – należy podać: imię i nazwisko zawodnika, rocznik, dokładną wagę.

Brak jakichkolwiek danych z powyżej wymaganych oznacza automatyczne odrzucenia zgłoszenia.

Proszę o wysyłanie wszystkich informacji w jednej wiadomości, a nie w kilku!

Obowiązują tu zasady dotyczące korzystania z telefonów:

  • telefon lub smartwatch musi być obligatoryjnie wyłączony i schowany w plecaku lub torbie od momentu wejścia do środka transportu, a w przypadku zawodów regionalnych – na salę zawodów, do chwili jej opuszczenia po zakończonych [włącznie z ewentualną dekoracją] zawodach. Dotyczy to również sytuacji, w której rodzic towarzyszy zawodnikowi na turnieju. W przypadku wyjazdu klubowego zawodnicy mają zakaz korzystania z w/w urządzeń w drodze na zawody – polecamy zabrać książki, mp3-ki, komiksy etc.
  • w przypadku wyjazdu klubowego trener decyduje czy zawodnicy będą mogli korzystać z telefonów w drodze powrotnej.

Złamanie zasad będzie oznaczało:

  1. wycofanie z rywalizacji nawet w trakcie jej trwania (zawodnik nie zostanie dopuszczony do kolejnych walk mimo takiej możliwości)
  2. zakaz wyjazdów na kolejne turnieje niezależnie od poziomu sportowego i wyników