Jezierzyce okazały się dla nas turniejem bardzo przyjaznym pod kątem stoczonych walk i wyników. Niedźwiadki reprezentowało dumnie łącznie 19 zawodników, spośród których dziewięcioro zdobyło pozycje medalowe. Jak zawsze nie zawiodła Maja „Killer” Grochowiecka, która zajęła miejsce pierwsze w kategorii wagowej  do 28 kg. Świetne walki stoczył Adaś Molik [-31kg], który wskoczył na drugie miejsce w pięknym stylu i uległ mocniejszemu rywalowi jedynie w finale. Serce do walki okazał debiutant trenujący w naszym klubie jedynie trzy miesiące, Krzyś Skamielski [-36kg], który nie przejmował się bardziej doświadczonymi przeciwnikami i sięgnął po srebro w swojej kategorii wagowej podobnie jak Alicja Płachta oraz w kategorii młodzika Szymon Wielewski. Bardzo mocne walki stoczył Wiktor Janiak [-28kg], który zdobył brązowy medal – jego styl walki kosztuje naprawdę wiele nerwów trenerów a na trzecim miejscu na podium stanęli również Jan Szubzda [-40kg], oraz Mateusz Grochowiecki [-27kg], którego taktyka niewiele odbiegała od tej Wiktora. W młodzikach w miarę udany występ zaliczył Kacper Sałata [-66kg], który zdobył medal brązowy. Za tydzień kolejne zawody – tym razem blisko, bo w Żukowie!

Pozostałe wyniki przedstawiają się następująco:

1. Maja Grochowiecka [-28kg] – I. m.
  2. Adam Molik [-31kg] – II. m.
  3. Krzysztof Skamielski [-36kg] – II. m.
  4. Alicja Płachta [-60kg] – II. m.
  5. Szymon Wielewski [+70kg] – II. m.
  6. Kacper Sałata [-66kg] – III. m.
  7. Mateusz Grochowiecki [-27kg] – III. m.
  8. Wiktor Janiak [-28kg] – III. m.
  9. Jan Szubzda [-40 kg] – III. m.
  10. Joachim Wielewski [-39kg] – IV. m.
  11. Bartosz Brzozowski [-40 kg] – IV. m.
  12. Michał Dołżycki [-27kg] – V. m.

Pozostali reprezentanci UKS Grizzly Gdańsk, którzy nie zdobyli miejsc punktowanych: