W Jezierzyckim Turnieju udział wzięło 25 klubów z całej Polski. UKS Osowa reprezentowała silna grupa 15 zawodników z czego 2 startowało w kategorii młodzik a pozostali w kategorii dzieci. Sam Turniej był raczej dobrze zorganizowany a sędziowanie na poziomie przeciętnym, co w porównaniu z tym, co działo się w Toruniu, jest bardzo pocieszające. Ogólnie na pewno będziemy na te zawody corocznie jeździć.

Wyniki Międzynarodowego Turnieju Majowego Dzieci i Młodzików:

– Maja Grochowiecka – 3. m – 26kg

– Adam Molik – 3. m – 29kg

– Szymon Zdunek – 5. m – 32kg

– Mateusz Grochowiecki – 5. m – 29 kg

– Joachim Wielewski – 5. m – 36kg

– Marcel Fricman – 5. m – 36kg

– Paweł Necel – 7. m – 29kg.

​Pozostałym zawodnikom [Adam Karpiński, Hubert Jakubiniec, Michał Dołżycki, Tomek Richter, Piotr Richter, Sebastian Zbytniewski] należą się również ogromne gratulacje już choćby tylko za to, że zdobyli się na odwagę i wystartowali w zawodach walcząc z bardziej doświadczonymi zawodnikami- często starszymi o kilka lat ;).​

​Nasi młodzicy Filip Salamon i Michał Jaremczuk nie zaprezentowali się najlepiej i przegrali wszystkie swoje walki zajmując ostatnie miejsca w swoich kategoriach wagowych. ​ Oznacza to, że na treningach musi zostać wylane jeszcze więcej potu ;).

Bardzo dziękujemy Rodzicom​ Zawodników​ za pomoc zarówno w zorganizowaniu transportu, za obecność w pięknych i trudnych chwilach oraz za zaufanie ;).

GALERIA ZDJĘĆ