Po wakacyjnej przerwie ponownie wracamy na matę od wtorku [05.09.2017].

Na tę chwilę we wszystkich szkołach podtrzymano nasz plan treningowy znajdujący się pod poniższym linkiem: http://judo-gdansk.pl/plan-treningow/ .
Gdyby miały nastąpić jakiekolwiek zmiany będziemy informować Państwa na bieżąco, ale trzymamy kciuki, żeby nic się takiego nie wydarzyło! 😉
Jak Państwo będą mogli zobaczyć pojawiła się nowa odsłona klubowej strony – gdyby pojawiały się jakieś problemy – proszę koniecznie o informację w tej sprawie.
Prawdopodobnie do połowy września uruchomiony zostanie na stronie sklep internetowy, który będzie obsługiwać zewnętrzny podmiot, co powinno skrócić czas oczekiwania na zamówiony sprzęt klubowy do maksymalnie dwóch tygodni – prawie zawsze nasze gadżety są spersonalizowane i stąd nie są to dwa/trzy dni ;).
SKŁADKA CZŁONKOWSKA NIE ULEGA ZMIANIE I WYNOSI W TYM ROKU 100 zł MIESIĘCZNIE!
 
TURNIEJE WE WRZEŚNIU:
1. Rozpoczynamy powoli sezon startowy i tak nasi młodzicy udają się 09.09.2017 do Koszalina:
 
2. Natomiast nasze młodsze pociecchy z roczników 2005-2008 oraz młodzicy mogą udać się na wycieczkę do Słupska, gdzie odbywać się będzie coroczny Turniej im. Zbigniewa Kwiatkowskiego. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod poniższym linkiem:

http://judo-gdansk.pl/zawody-xv-miedzynarodowy-turniej-judo-im-zbigniewa-kwiatkowskiego-pod-patronatem-prezydenta-miasta-slupska-23-09-2017/

 
NASZA NOWA SALA JUDO:
 
Co do dalszych losów naszej sali w SP81, to udaje się z tak ogromnym opóźnieniem w końcu podomykać sprawy formalne [2 z 3 pozwoleń mamy za sobą] i w połowie września powinniśmy rozpocząć remont, który potrwa około miesiąca. Mamy nadzieję, że w październiku będziemy mogli już trenować w nowym miejscu, a Państwo mieli możliwość skorzystania z naszej siłowni i zajęć tam prowadzonych.
 
KOŃCZĄCY SIĘ KONKURS FOTOGRAFICZNY:
 
Przypominamy o przesyłaniu zdjęć na kończący się jutro konkurs fotograficzny „Gdańskie Grizzly szaleją po Świecie”.
 
MISTRZOSTWA ŚWIATA W JUDO:
W przypadku zainteresowania dzieci judo ponad miarę i w ogóle ponad życie, to obecnie trwają MŚ w Judo. Gdyby pojawiła się ochota na ich obejrzenie, to wszelakie informacje i szczegóły o godzinach, programie etc. etc. można znaleźć w poniższym linku: http://judo-gdansk.pl/mistrzostwa-swiata-w-judo-budapeszt-2017-co-gdzie-kiedy/
 
To chyba tyle na tę chwilę!