Udało nam się dograć wszystkie szczegóły i znamy już terminy obozów letniach w 2018 roku.

Ponownie udajemy się do Kamienia Krajeńskiego na samym początku wakacji, czyli od 27 czerwca do 6 lipca, a potem uderzamy do Zakopanego od 31 lipca do 11 sierpnia. Będzie ogień! 😉

Przypominamy, że obóz w Kamieniu ma formę sportowo-rekreacyjną i jest przeznaczony dla zawodników wieku od szóstego roku życia. Oczywiście czynni zawodnicy z grupy Grizzly Judo Power i do niej kandydaci mogą spodziewać się ostrzejszych treningów i wycisku niż pozostali uczestnicy ;). Piękna okolica, bliskość jeziora i mnóstwo atrakcji w postaci wycieczek, gier i zabaw są ogromnym atutem tego obozu.

Zapisów na obóz do Kamienia Krajeńskiego można dokonać pod poniższym linkiem:

KAMIEŃ KRAJEŃSKI 2018

Obóz w Zakopanem ma formę typowego obozu judo i jest przeznaczony dla zawodników w wieku 7 lat. Czeka nas tu sporo wysiłku na macie i biegania po górach, ale uroki tego zgrupowania są nieocenione. Jest to obóz obowiązkowy dla zawodników grupy Grizzly Judo Power oraz osób kandydujących do niej. Bazą główną jest urocza Willa Kurant znajdująca się w niedalekiej odległości od szlaków wiodących ku Tatrom, ale też od obiektów COS. 

Obóz w Zakopanem traktujemy również – podobnie jak zimowy – jako wyjazd rodzinny a dorośli jadący z nami będą podążali ciut innym tropem, o którym można poczytać tutaj: http://www.grizzlypower.pl/
Warunki finansowe i pozostałe są tutaj identyczne jak w przypadku zawodników młodszych. Zgłoszeń również dokonujemy za pomocą tego samego formularza.

 

Zapisów na obóz do Zakopanego dokonujemy pod poniższym linkiem:

ZAKOPANE 2018

Zapraszamy!