14 Misiów odbyło niedaleką podróż do Grudziądza, by przywieźć 5 srebrnych medali oraz jeden brązowy ze swoich bitew w rocznikach dzieci od 2004 do 2009. Wiele ciekawych pojedynków z mocnymi zawodnikami z całego Pomorza pozwala powoli ukazywać niedźwiedzią moc młodszej części naszego klubu. W końcu swoje umiejętności zaczynają wykorzystywać Szymon Zdunek [-33kg] oraz Adrian Sałata [-34kg], którzy wygrali po cztery ze swoich pięciu walk i zajęli, obaj, miejsca drugie. To samo miejsce na podium zajął Kacper Płachecki [-31kg], który przegrał swoją trzecią walkę – finałową – z Oskarem Pyrzewskim [Bushido Kowale]. Jak zawsze nie zawiedli braci Rychterowie, którzy to zostali również sreberkami – Tomek [2w, 1p] w wadze do 26kg, a Piotrek [3w, 1p] do 36kg. Piotrek wygrywał swoje walki ekspresowo i w pięknym stylu – na wysokie rzuty. Na podium pojawił się również Filip Turzyński [-38kg] zajmując miejsce trzecie wygrywając jedną walkę, a przegrywając trzy. Na piątek pozycji uplaslowała się Maja Grochowiecka, która rywalizowała w swojej wadze [-33kg] z panami, a miejsca siódme zajęli Mateusz Grochowiecki [-27kg: 2w, 2p] oraz Adama Molik [-33kg: 2w, 2p]. Prócz w/w zawodników wystartowali jeszcze Stasiu Filipczuk [-30kg], Mateusz Sudół [-38kg], Barek Juszkiewicz [-30kg], Krzysiek Skamielski [-40kg] i Hubert Helowicz [-40kg], którzy, tym razem, nie mogą zaliczyć swojego startu do udanego – choć w ten temat można wpisać samo nabycie nowego doświadczenia w walce. Za dwa tygodnie czeka nas spory i trudny turniej w Toruniu!

Ogromne podziękowania dla Państwa Sudół oraz Pani Sylwii Płacheckiej za pomoc w organizacji transportu!