Zawody w Słupsku można zaliczyć do całkiem udanych. Łącznie reprezentowało nasz klub 16 zawodników, którzy wywalczyli następujące miejsca i punkty w mieście Gryfa:

– 1. m.: Kacper Płachecki [4w]

– 2. m.: Maja Grochowiecka [3w, 1p]

– 3. m.: Bartosz Brzozowski [2w, 1p] , Szymon Wielewski [1w, 2p], Marysia Stola [2p]

– 4.m.: Adrian Sałata [1w, 2p]

– 5.m.: Huber Hellowicz [2w, 2p], Szymon Zdunek [2w, 3p], Krzysiek Skamielski [2w, 2p],

– 7.m.: Piotr Rychter [2w, 2p], Marcin Dykowski [1w,2p]

Ogromne brawa należą się Kacprowi Płacheckiemu nie tyle za zdobycie pierwszego miejsca, ale przede wszystkim za bardzo mądre prowadzenie walk: z odpowiednim dystansem i dopasowaniem taktyki oraz techniki do reakcji przeciwników. Pozostała brygada reprezentująca nasz klub stoczyła minimalnie po trzy pojedynki, z których większość wygrała przynajmniej jeden. Warto tutaj również wspomnieć o Marcinie Dykowskim, któremu niewiele zabrakło by zawalczył o medal brązowy – jeszcze kilka tygodni treningów i z pewnością nas nie raz zaskoczy wysokimi miejscami podobnie jak Hubert Jakubiniec [1w, 2p], który w końcu stanął na wysokości zadania i mimo braku wysokiej lokaty, walczył na macie jak prawdziwy lew. Pozostała część drużyny w osobach Joachima Wielewskiego [1w, 2p], Mateusza Grochowieckiego [2p], Adriana Sałata [1w, 2p] i Michała Dołżyckiego [2p] również tanio skóry nie sprzedała i mimo niepunktowanych miejsc oddała sporo serca na macie.

Trenerzy serdecznie dziękują Panu Pawłowi Dykowskiemu, Panu Błażejowi Brzozowskiemu, Dziadkom Huberta Jakubińca, Panu Andrzejowi Dołżyckiemu, Państwu Płacheckim za ogromne wsparcie naszych małych wojowników!

Judo 4ever!