Obóz judo zbliża się wielkimi krokami ku nam, a oto garść informacji tak oczekiwana ;):

  1. zbiórkaw piątek 24.06 o godz. 18.00, a wyjazd o godzinie 18:30 z parkingu przy ZSO nr 2 w Osowie od ulicy Orfeusza.

  1. karty obozowe, można dostarczyć również w dniu wyjazdu o ile ktoś nie zdąży na treningach – te osoby, które tego nie dokonały proszone są o przybycie na 18 a nie na 18.30:

http://judo-gdansk.pl/wp-content/uploads/2018/12/KARTA_OBOZOWA_AKTUALNA_2019.pdf

Osoby na codzień nietrenujące w klubie proszone są również o dostarczenia deklaracji członkowskiej:

http://judo-gdansk.pl/wp-content/uploads/2022/01/deklaracja_czlonkowska_UKS_Grizzly_Gdansk-2021.pdf

  1. numery telefonów do trenerów[jeśli nie odbieramy, to znaczy, że mamy zajęcia lub czas wolny – będziemy oddzwaniać | odpisywać jak się najszybciej da]:

– Tomek: 502 285 108

– Monika: 501 766 512

  1. Lekarstwa:

– lekarstwa należy przekazać trenerce Monice przed autokaremMuszą się znajdować w plastykowym, twardym opakowaniu i być podpisane. W środku musi się znajdować instrukcja z podawaniem/przyjmowaniem leków. Jeśli zawodnicy samodzielnie przyjmują jakieś leki, to prosimy o przekazania na kartce co i jak i kiedy również Monice przed autokarem.

To samo dotyczy diety: jeśli zawodnicy mają jakąkolwiek alergię pokarmową lub specjalną dietę – informacja musi taka zostać podana ustnie trenerom oraz na kartce wraz z wykazem zakazanych produktów lub wskazaniem diety.

  1. Kieszonkowe:

– sugerujemy przekazać zawodnikom młodszym nie więcej niż 50zł. Pozostali – bez ograniczeń :D.

Pieniądze [opisane] można przekazać trenerce Monice przed autokarem – jeśli dany zawodnik nie ogarnia jeszcze szastania mamoną oczywiście!

  1. Lista rzeczy do zabrania:

– http://judo-gdansk.pl/wp-content/uploads/2019/06/list-sprzetu-do-zabrania-na-oboz-letni.pdf

Poproszę koniecznie o to by każdy zawodnik posiadał zegarek: nie smartwatch!

  1. Przypominam, że obóz to detoks od niebieskiego światła, czyli obowiązuje całkowity zakaz posiadania telefonów, smartphonów, smartwatchyetc. Z zawodnikami komunikujemy się wyłącznie przez trenerów i to też w razie W.

Osoby, które zostaną przyłapane na posiadaniu w/w sprzętu zostaną natychmiastowo wydalone z obozu wraz z koniecznością ich natychmiastowego odebrania przez Państwa z ośrodka.

  1. Wizyty na obozie:nie przewidujemy, nie ma i nie będzie! 😉

  1. Urodziny. Jeśli, któryś z zawodników obchodzi urodziny w okresie obozu – poprosimy o takową informację– zorganizujemy małą fetę! 😀

  1. Płatności:  nie będę Państwu tworzył osobnej płatności przez platformę sportbm, ale poproszę o bezpośrednie wpłaty na nasze konto klubowe najpóźniej do piątku 24.06:

Bank Millennium
57 1160 2202 0000 0002 3406 3688

tytułem: np. Jan Kowalski – obóz  sportowo-rekreacyjny w Sominach 2022

kwota: 1920 zł

Dziękuję osobom, które już tych wpłat dokonały.

Jeśli ktoś z Państwa miałby jakiekolwiek problemy finansowe z opłaceniem obozu – poproszę po prostu o szczery kontakt i sprawę załatwimy na pewno z korzyścią dla Państwa.

To chyba tyle na tę chwilę 😉