Oto garść informacji dotyczących funckjonowania klubu w kwietniu i na początku maja bieżącego roku:

  1. organizacja treningów w okresie protestów nauczycieli i egzaminów gimnazjalnych: 

– Gimnazjum nr 20 na Przymorzu: treningi popołudniowe od 17:00 już bez zmian,

– SP33 w Osowie: treningi popołudniowe od godziny 17:00 bez zmian, treningi świetlicowe – będą musieli Państwo samodzielnie przyprowadzić dzieci na zajęcia o ile świetlica nie będzie funkcjonować,

– SP81 w Osowie: treningi popołudniowe od 17:00 bez zmian, treningi świetlicowe – jak wyżej,

  1. najbliższe turnieje: 

– Ełk – 13.04 – wszystkie miejsca obsadzone

– Żukowo – 27.04 – komunikat: http://judo-gdansk.pl/zawody-zukovia-judo-cup-27-04-2019/ , proszę o jak najszybsze zgłaszanie zawodników drogą mailową ze względu na ograniczoną ilość uczestników w tych zawodach

  1. obozy lato 2019: 

– Garczyn – 22.06 – 01.07.2019 http://judo-gdansk.pl/obozy-sportowo-rekreacyjne/ – w związku z bardzo dużym zainteresowaniem obozem [na wczoraj zostały już obsadzone wszystkie miejsca] udało nam się dzisiaj rano wykupić jeszcze dodatkowe 10 miejsc dla zawodników z naszego klubu – chętnych prosimy o zgłaszanie poprzez powyższy formularz oraz dokonywanie zaliczek na konto klubowe – ich brak będzie jednoznaczny z rezygnacją z udziału w obozie

– Zakopane – 31.07 – 11.08.2019 http://judo-gdansk.pl/obozy-judo/ – pozostało 12 miejsc na obóz z czego 4 są zarezerwowane dla projektu Grizzly Judo Power, dla którego jest to obóz obowiązkowy, zatem pozostaje nam miejsc 8 – tutaj możliwości negocjacji z większą ilością miejsc, niestety, nie będzie ;/.

  1. 1% na rzecz UKS GRIZZLY GDAŃSK:

 Gdyby ktoś z Państwa miał ochotę przekazać swój 1% podatku na rzecz naszego klubu, to zachęcamy do wpisania poniższych danych:

  1. zakup grupowy kangurki z nowej kolekcji naszego klubu: 

Producent naszego sprzętu klubowego – firma gdsport.pl – wprowadza od sierpnia 2019 roku nową kolekcją dla naszych Misiów a w związku z tym uruchamiamy jednorazową akcję pt. kangurka w cenie 90 zł niezależnie od rozmiaru [normalnie będzie to cena od 120 zł]. Różnica pokrywana jest na tę chwilę przez klub.

Dokładne informacja co do zamówienia, terminów etc. odnajdą Państwo w poniższej ulotce:

  1. funkcjonowanie klubu w okresie Wielkanocy i majówki:

W okresie Wielkanocy wszystkie nasze filie ostatni trening mają w środę 17 kwietnia, a na matę wracamy po tygodniu, czyli we wtorek 23 kwietnia.

Jeśli chodzi o majówkę, to ostatni trening mamy w środę 30 kwietnia, a zajęcia wzanawiamy w poniedziałek 6 maja.

  1. korki z judo:

w związku ze zbliżającymi się egzaminami na wyższe stopnie KYU, które to egzaminy odbędą się 26 maja [dokładna rozpiska godzinowa zostanie podana na początku maja], ponownie rozpoczynamy cykl bezpłatnych korków z judo, które będą się odbywać na sali judo w SP81 przy ul. Prof. Siedleckiego 14 w Osowie, w soboty. Pierwszą „korkową” sobotą będzie 11 maja. Grupy początkujące zdające na pas biały i pas biało-żółty przychodzą na godzinę 9:00. Osoby zdające na stopnie wyższe, czyli od pasa żółtego włącznie w górę przychodzą na godzinę 10:00.

Przypominam, że nie są to zajęcia, w których trenerzy prowadzą normalne treningi, ale przygotowujące do egzaminów, zatem zawodnicy, którzy nie będą zdyscyplinowani i nie będą się podporządkowywać rygorowi korków, będą natychmiastowo wypraszani z sali.