Miła informacja dla pływaków: w najbliższą sobotę 20.02.2021 powracamy na pływalnię w Osowie. Tak jak ostatnio zajęcia trwają od 8.20 do 9.00. Prosimy o przybycie najpóźniej o 8.10!

Niestety z małym warunkiem: pływalnia dla naszego klubu jest dostępna – do odwołania – wyłącznie dla osób dobrze pływających – mamy zakaz prowadzenia zajęć dla niepotrafiących i uczących się pływać. Dzieci i młodzież muszą samodzielnie potrafić przepływać basen bez pomocy makaronów, desek etc. etc. – tym bardziej, że otrzymujemy dwa tory głębokie.  Prosimy bardzo pilnować tego warunku, ponieważ w innym wypadku możliwość korzystania z pływalni zostanie nam odebrana. Trenerka Agata będzie jedynie nadzorowała bezpieczeństwo pływających.

Do dyspozycji mamy 12 miejsc.

Płatność pozostaje bez zmian: 30 zł za zajęcia i nadal jest sumaryczna za cały miesiąc.

Zapisanie zawodnika na zajęcia jest równoznaczne z obowiązkiem dokonania płatności – niezależnie od faktycznej frekwencji.

Zapisów dokonujemy wyłącznie przez platformę sportbm.com, do której linki rejestracyjne przesłałem do jednego z rodziców [proszę sprawdzić również skrzynkę spam – u obojga z opiekunów, jeśli link aktywacyjny nie dotarł].

Instrukcja rejestracji zawodnika oraz drugiego opiekuna została przesłana również wcześniej na Państwa skrzynki.

Instrukcja zapisów na zajęcia pływackie w Osowie:

  1. logujemy się
  2. wybieramy „zgłoszenia” z menu górnego
  3. następnie wciskamy „nowe zgłoszenie”
  4. z listy zgłoszeń wybieramy to, które nas interesuje – w tym wypadku: ​Zajęcia na basenie w Osowie [20.02.2021]
  5. w treści wpisujmy „TAK”
  6. zatwierdzamy.