Poniżej informacje dotyczące obozu w Sominach – proszę o uważną lekturę:
1. zbiórka w niedzielę 04.07 o godz. 10:15, a wyjazd o godzinie 10:30 z parkingu przy ZSO nr 2 w Osowie od ulicy Orfeusza.
2. karty obozowe, których termin dostarczenia upłynął 18 czerwca [w tej chwili brakuje nam „jedynie” ok. 30 kart na 70 osób], należy donieść najpóźniej do najbliższego piątku 02.06.2021 – przy autokarze nie będę one przyjmowane – naprawdę nie mamy wtedy na to czasu a często bywa tak, że nie są one prawidłowo wypełnione i brakuje podpisów, a co za tym idzie są nieważne, co jest dość istotne przy wszelakich kontrolach.
Uczestników obozu, których karty nie zostaną dostarczone fizycznie do najbliższego piątku, będziecie musieli Państwo dowieść samodzielnie na miejsce obozu wraz z prawidłowo wypełnioną kartą.
Przypominam, że są one [karty nie uczestnicy] dostępne w poniższym linku:
To samo co kart obozowych, dotyczy również badań sportowych.
3. numery telefonów do trenerów [jeśli nie odbieramy, to znaczy, że mamy zajęcia lub czas wolny – będziemy oddzwaniać | odpisywać jak się najszybciej da]:
– Tomek: 502 285 108
– Monika: 501 766 512
4. Lekarstwa:
– lekarstwa należy przekazać trenerce Monice przed autokarem. Muszą się znajdować w plastykowym, twardym opakowaniu i być podpisane. W środku musi się znajdować instrukcja z podawaniem/przyjmowaniem leków. Jeśli dzieci samodzielnie przyjmują jakieś leki, to prosimy o przekazania na kartce co i jak i kiedy również Monice przed autokarem.
To samo dotyczy diety: jeśli Państwa dzieci mają jakąkolwiek alergię pokarmową lub specjalną dietę – informacja musi taka zostać podana ustnie trenerom oraz na kartce wraz z wykazem zakazanych produktów lub wskazaniem diety.
5. Kieszonkowe:
– sugerujemy przekazać dzieciom nie więcej niż 50zł. Jeśli dziecko nie do końca potrafi dysponować pieniędzmi, to prosimy o ich umieszczenie w podpisanej kopercie i przekazanie trenerce Monice przed autokarem. Proszę tylko o rozmienione pieniądze [np. 5x10zł]
6. Znowelizowany wykaz sugerowanych rzeczy do zabrania przesyłam w załączeniu.
7. Przypominam, że na obozie obowiązuje całkowity zakaz posiadania telefonów, smartphonów, smartwatchy etc. Z dziećmi komunikujemy się wyłącznie przez trenerów.
Osoby, które zostaną przyłapane na posiadaniu w/w sprzętu zostaną natychmiastowo wydalone z obozu wraz z koniecznością ich natychmiastowego odebrania przez Państwa z ośrodka.
8. Obowiązuje całkowity zakaz odwiedzin dzieci na obozie.
9. Urodziny. Jeśli, któryś z zawodników obchodzi urodziny w okresie obozu – poprosimy o takową informację – zorganizujemy małą fetę! 😀
Myślę, że to tyle na tę chwilę.
W razie pytań – proszę dzwonić!
Pozdrawiam
Trener Tomek