Ośrodek czeka na nas przygotowany zgodnie z wytycznymi, więc zgodnie z informacjami wcześniej przesłanymi obóz się odbędzie, zatem prosimy o uregulowanie wszystkich zadatków i rat do najbliższego poniedziałku 22.06.

Ważna informacja dotycząca badań sportowych, które muszą posiadać wszyscy uczestnicy naszego zgrupowania, a których ważność, u większości, przepadła w okresie pandemii – będziemy na dniach organizować badania w klubie – dziś lub jutro pojawi się mail z informacją dotyczącą terminu.

Szczegóły obozu:

  1. wyjazd o godzinie 10:00 z parkingu przy ZSO nr 2 w Osowie od ulicy Orfeusza
  1. karty obozowe należy dostarczyć trenerom najpóźniej do najbliższego piątku 19.06

http://judo-gdansk.pl/dokumenty-wymagane-do-udzialu-w-obozach/

W dniu wyjazdu, wraz z datą 27.06 należy dostarczyć deklarację związaną z COVID19 – została ona przesłana Państwu w mailu obozowym.

  1. numery telefonów do trenerów [jeśli nie odbieramy, to znaczy, że mamy zajęcia lub czas wolny – będziemy oddzwaniać | odpisywać jak się najszybciej da]:

– Tomek: 502 285 108

– Monika: 501 766 512

  1. Lekarstwa:

– lekarstwa należy przekazać trenerce Monice przed autokarem. Muszą się znajdować w plastykowym, twardym opakowaniu i być podpisane. W środku musi się znajdować instrukcja z podawaniem/przyjmowaniem leków. Jeśli dzieci samodzielnie przyjmują jakieś leki, to prosimy o przekazania na kartce co i jak i kiedy również Monice przed autokarem.

  1. Kieszonkowe:

– sugerujemy przekazać dzieciom nie więcej niż 50zł. Jeśli dziecko nie do końca potrafi dysponować pieniędzmi, to prosimy o ich umieszczenie w podpisanej kopercie i przekazanie trenerce Monice przed autokarem. Proszę tylko o rozmienione pieniądze [np. 5x10zł]

  1. Znowelizowany wykaz sugerowanych rzeczy do zabrania przesyłam w załączeniu.

Przypominam, że na obozie obowiązuje całkowity zakaz posiadania telefonów, smartphonów, smartwatchy etc. Z dziećmi komunikujemy się wyłącznie przez trenerów.

Osoby, które zostaną przyłapane na posiadaniu w/w sprzętu zostaną natychmiastowo wydalone z obozu wraz z koniecznością ich natychmiastowego odebrania przez Państwa z ośrodka.

  1. Obowiązuje całkowity zakaz odwiedzin dzieci na obozie.
  1. Urodziny. Jeśli, któryś z zawodników obchodzi urodziny w okresie obozu – poprosimy o takową informację.

Myślę, że to tyle na tę chwilę.