Oto garść informacji dotyczących funkcjonowania klubu w tych ciężkich czasach:

  1. Treningi: 

Na tę chwilę, zgodnie z nowymi obostrzeniami, treningi, zarówno w Osowie w SP81 jak i w Oliwie we Fregacie, odbywają się w niezmienionej formie – oczywiście należy pamiętać o panujących zasadach zachowania higieny: http://judo-gdansk.pl/zasady-obowiazujace-w-klubie-w-obecnej-sytuacji/

Część z nowych zawodników nie dostarczyła jeszcze deklaracji członkowskich – prosimy o ich natychmiastowe wypełnienie oraz przekazania trenerom prowadzącym.

Prosimy również pamiętać o regulowaniu składek najpóźniej do 10 dnia każdego miesiąca – tu informacja dotyczy się wszystkich zawodników, ponieważ u sporej liczby osób pojawiają się do września zaległości – proszę o ich uregulowanie.

  1. Badania sportowe w siedzibie klubu: 

Jak wiadomo wszystkie osoby trenujące, urodzone w roku 2014 i w latach wcześniejszych [np. 2013, 2005 etc .etc.], MUSZĄ posiadać ważne badania sportowe z adnotacją „zdolna/y do trenowania judo”.

Na początku listopada będziemy organizowali w klubie badania sportowe. Koszt to 60 zł, ale istnieje również możliwość bezpłatnego ich uzyskania – szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w formularzu zgłoszeniowym poniżej.

Przypominamy, że osoby, które odbyły badania w tym roku [np. klubowe w czerwcu], mają je ważne przez rok – chyba, że lekarz postanowił inaczej.

Zgłoszenia na badania są obowiązkowe i należy dokonywać ich poprzez poniższy formularz:

https://forms.gle/wW2GjsVxZ3vtWg556

 

  1. Ubezpieczenie obowiązkowe klubowe:

Tegoroczna składka na obowiązkowe [niezależnie od ubezpieczenia prywatnego, w szkole, przedszkolu etc. etc.] ubezpieczenie NNW od sportów walki wynosi: 15 zł.

Powyższą kwotę należy przelać na to samo konto, co składkę członkowską, z tytułem: imię i nazwisko zawodnika + roczna składka PZU

Szczegóły można odnaleźć w poniższym linku: http://judo-gdansk.pl/roczne-obowiazkowe-ubezpieczenie-klubowe-na-rok-szkolny-2020-2021/

  1. Konkurs plastyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Judo:

Szczegóły odnajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:

http://judo-gdansk.pl/konkursy-konkurs-z-okazji-miedzynarodowego-dnia-judo-28-10-2020/

  1. Rodzinny narciarski obóz w Murzasichlu:

Zapisy i szczegóły pod poniższym linkiem:

http://judo-gdansk.pl/narciarski-oboz-rodzinny-murzasichle-zdiar-06-02-13-02-2021/

  1. Egzaminy na wyższe stopnie KYU:

Egzaminy na wyższe stopnie KYU odbędą się w sobotę i niedzielę 5 i 6 grudnia. Szczegóły pojawią się niedługo na stronie i na Państwa mailach.

  1. Zakup pakietów startowych [w tym judogi] w grupach naborowych:

 

Zgodnie z regulacjami w naszym klubie nadchodzi czas zakupu judogi wraz z pakietem startowym:

– do 150 cm: https://waleczny.pl/produkt/pakiet-startowy-niebieski-bialy-do-150-cm/

– powyżej 150 cm: https://waleczny.pl/produkt/pakiet-startowy-niebieski-do-200-cm/

Do połowy listopada wszyscy zawodnicy z grup naborowych muszą zostać wyposażeni w powyższy pakiet.

  1. IX Grizzly Judo Cup – Turniej Pierwszego Kroku w Judo:

Nasze zawody odbędą się, prawdopodobnie w sobotę i niedzielę 14 i 15 listopada i przyjmą formę zawodów wewnątrzklubowych – właśnie ustalamy ich przebieg i w konsultacji z Polskim Związkiem Judo podejmiemy decyzję o tym, jaki będą one miały wygląd.

To chyba tyle!

Dużo zdrowia dla Zawodników i Państwa

Trener Tomek