W tym trudnym okresie nie poddajemy się i działamy zdalnie.
Możemy wrócić albo silniejsi albo słabsi – to już nasza decyzja!
Wiemy, że nie jest łatwo w tej naszej izolacji, ale przy wspólnym, wzajemnym wspieraniu się damy radę!

1. Rozpiski treningów i filmy instruktażowe, treningi online:

a) codzienną rozpiskę treningów możemy odnaleźć na naszym fanpejdżu klubowym: https://www.facebook.com/judogrizzlygdansk/ . Ilość ćwiczeń muszą Państwo dopaskować według naszych zaleceń do wieku ćwiczącego – dostęp bez konieczności rejestracji na fb

b) filmy instruktażowe oraz treningi online odnajdziemy na grupie poświęconej naszemu klubowi: https://www.facebook.com/groups/1117555838584206/ – dostęp mają tu jedynie zawodnicy i rodzice z naszego klubu, więc czeka nas krótka weryfikacja – dostęp z koniecznością rejestracji na fb

Wiemy, że motywacja do ćwiczenia spada, ale to nas rodziców jest zadaniem by ją podtrzymywać i działać tak, by dzieci wróciły z tego złego czasu silniejsze.
Zdajemy sobie sprawę, że dochodzi tu jeszcze szkoła i lekcje, ale wydaje nam się, że taki trening – zaplanowany, z elementami judo i ogólnorozwojówki, stanowi ogromną i pozytywną odskocznię od tej nużącej codzienności w izolacji.

Znakomitym pomysłem będzie tu wspólne ćwiczenie – większość elementów, które podajemy w naszych obwodach [bo na nich głównie się opieramy] jest wykonalna dla każdego.

2. Składki klubowe w okresie kwarantanny:

W związku z tym, że nasz klub może funkcjonować jedynie na podstawie wpłat od Państwa i wraz z brakiem składek członkowskich możemy spodziewać się po prostu jego zamknięcia już po zakończeniu kwarantanny ze względu na brak środków do jakiegokolwiek funkcjonowania, to po dłuższych naradach w gronie zarządu, rozumiejąc również, że nie tylko my pozostajemy w tak trudnej sytuacji, ale również bardzo wielu z Państwa, to zdecydowaliśmy, że wprowadzamy klub, od dnia 1 kwietnia 2020, w stan hibernacji podobnej do wakacyjnej, czyli przechodzimy na płatność 50% wysokości składek opłacanych w zwykłym trybie funkcjonowania. Rozporządzenie to wchodzi w życie z dniem dzisiejszym i obowiązywać będzie do odwołania kwarantanny.
Treningi marcowe będziemy odrabiać, tak jak pisałem, sukcesywnie po zakończeniu kwarantanny.
Osoby, które popadły w związku z epidemią w stan kłopotów finansowych, prosimy o jak najszybszy kontakt z trenerem Tomkiem.

Życzymy Państwu przede wszystkim zdrowia i odporności w tym ciężkim czasie!
Mam nadzieję do jak najszybszego zobaczenia!

Pozostając w Państwa dyspozycji mailowej i telefonicznej
W imieniu całego zespołu trenerskiego
Tomek Chróścielewski