1. Treningi w czerwcu i w wakacje:

Treningi regularne odbywają się do 19 czerwca włącznie.

Po tym terminie pojawi się oddzielny grafik zajęć.

Już teraz wiemy, że zajęcia w Osowie będą się odbywać w naszej filii w SP81 we wtorki i czwartki od godziny 17:00. Dokładny podział na grupy i godziny pojawi się wraz z wakacyjnym grafikiem.

Co do Przymorza: nadal negocjujemy 😉

2. Składki klubowe w okresie wakacji:

W wakacje występują poniższe opłaty:

  • w przypadku uczęszczania na treningi – 100% kwoty uiszczanej w roku szkolnym
  • w przypadku nieuczęszczania na treningi – 50% kwoty uiszczanej w roku szkolnym

Przypominamy, że koniec roku szkolnego nie jest równoznaczny z wypisaniem zawodnika [dziecka i dorosłego] z klubu. Jedyną obowiązującą formą rezygnacji jest jej złożenie w formie pisemnej na adres klubu lub mailowej do 20 dnia miesiąca poprzedzającego wypisanie – czyli jeśli zawodnik ma nieuczęszczać od września na treningi, to rezygnację należy złożyć do 20 sierpnia. Brak rezygnacji skutkuje obowiązkiem opłacenia składki. Nie ma możliwości wypisania zawodnika z członkostwa w klubie na okres samych wakacji.

3. Półkolonie sportowe:

Przypominamy, że nadal trwają zapisy na półkolonie z naszym klubem – mamy dwa terminy – 8-12.07 oraz 12-16.08.2019. Jak zawsze czas będzie wypełniony do granic możliwości różnymi zajęciami, wycieczkami, zabawami.

Półkolonie rozpoczynać będziemy o godzinie 7:30 [dzieci można będzie dowozić do godziny 9:00], a odbiór pociech będzie musiał nastąpić najpóźniej o godzinie 17:00. Siedzibą główną będzie nasza sala judo w SP81 w Osowie.

Zapraszamy do zapisów: http://judo-gdansk.pl/polkolonie-letnie-i-zimowe/

4. Obozy letnie: Garczyn i Zakopane:

W razie chęci pozostało jeszcze kilka miejsc na oba obozy:

– Garczyn: http://judo-gdansk.pl/obozy-sportowo-rekreacyjne/

– Zakopane: http://judo-gdansk.pl/obozy-judo/

Przypominamy, że powoli zbliża się czas składania kart obozowych, które są dostępne pod poniższym linkiem:

http://judo-gdansk.pl/wp-content/uploads/2018/12/KARTA_OBOZOWA_AKTUALNA_2019.pdf

Kilka osób zgłoszonych w formularzach na obozy nie dokonało jeszcze żadnych wpłat – prosimy o dopełnienie tego obowiązku, gdyż w innym wypadku będą do Państwa wysyłane formalne wezwania do zapłaty. Przypominamy, że zgłoszenie przez formularz jest prawnie wiążące – wraz z jego dokonaniem klub wykupuje automatycznie miejsca noclegowe oraz wyżywienie w danym ośrodku.

5. Turniej w Nowej Soli:

Ostatni truniej, w którym bierzemy udział, to Solanin Cup 2019 i nim to kończymy ten sezon startowy. List zgłoszeń już zamknięta, a szczegóły samego wyjazdu prześlę wkrótce na maile rodziców zawodników jadących do Nowej Soli.